thumbnail Blijf op de hoogte

Vanaf 1 oktober in oplevering

  • Projectnieuwsbrief
  • 't Laar
  • Projectontwikkeling

27-08-2026

Na onze bouwvak zijn we weer volop aan de slag met de afbouw van ‘t Laar. Vanaf 1 oktober starten de opleveringen. Er is nog één allerlaatste appartement te koop. Kom je tijdens ons open huis op zondag 6 september (14-15 uur) kijken of dat jouw nieuwe thuis wordt? Lees snel verder.

Vanaf 1 oktober in oplevering

Het is nu echt aftellen tot de eerste nieuwe bewoners hun sleutel ontvangen. We zijn druk bezig met de afronding, zodat we vanaf 1 oktober kunnen starten met de opleveringen. De tegelzetter legt de laatste hand aan het tegelwerk. Ook het straatwerk krijgt steeds meer vorm. We nodigen je graag uit in de BouwApp voor alle bouwupdates.

Op de begane grond van nieuwbouwproject 't Laar is het laatste appartement te koop: een driekamerappartement met eigen tuin.

Het allerlaatste appartement

Ben je op zoek naar een driekamerappartement mét tuin, parkeergelegenheid en zeer gunstige ligging tegen het centrum van Heeze? Er is nog één allerlaatste appartement te koop in ‘t Laar. En met de opleveringen in zicht heb je als toekomstige bewoner van dit nieuwbouwappartement al bijna de sleutel in handen!

Dit driekamerappartement op de begane grond (96 m², € 580.000 v.o.n.) biedt een woonkamer/keuken, twee slaapkamers, een badkamer, separaat toilet en technische ruimte met plaats voor je wasmachine en droger. De tweede slaapkamer kun je natuurlijk ook inrichten als bijvoorbeeld walk-in-closet, gym, kantoor of logeerkamer.

Deze benedenwoning heeft een eigen tuin (ca. 46 m²) op het oosten, waar je kan genieten van de ochtendzon. Ook beschikt het appartement over een eigen grote tuinberging (ca. 7 m²) met ruimte voor bijvoorbeeld tuinmeubilair, gereedschap en fietsen. En met twee privéparkeerplaatsen staat de auto altijd vlakbij. Liever met de trein? Heeze heeft een treinstation. Bovendien wandel je vanaf je nieuwe thuis zo het dorpscentrum in of start je fiets- of wandeltochtje over de Strabrechtse Heide bijna vanaf je voordeur. Kortom, in ‘t Laar is het fijn wonen nabij voorzieningen en natuur.

Aan de route van de Brabantsedag

Ken je de Brabantsedag al? In Heeze en ver daarbuiten heeft dit jaarlijkse evenement een grote schare fans opgebouwd. De theaterparade vindt komende zondag 30 augustus voor de 67e keer plaats en de route loopt recht voor de deur van ‘t Laar! Wie weet geniet je als toekomstige bewoner volgend jaar van een spectaculair uitzicht vanuit je eigen appartement.

Fotocredits: Malou Evers

Open huis zondag 6 september 14-15 uur

Wil je meer weten over het laatste appartement dat te koop staat? Kom dan geheel vrijblijvend naar ons open huis op zondag 6 september tussen 14.00 en 15.00 uur. Makelaar Hans Moors neemt je mee naar binnen, zodat je met eigen ogen kan zien hoe mooi je hier kan wonen! Bovendien kan de makelaar dan al je vragen beantwoorden. Kom je een kijkje nemen?

De makelaars van BrouwersMoors & Partners staan ook voor je klaar om bijvoorbeeld inzicht te geven in je (financiële) mogelijkheden of de waarde van je eventuele huidige woning.

Mail ons direct

Kom eens langs

Blijf op de hoogte

Wil je op de hoogte blijven van dit project? Laat je gegevens achter en wij informeren je wanneer er nieuws is. We sturen belangrijke informatie over het project, zoals updates over de ontwikkeling en de verkoop.