thumbnail

Start bouw appartementen De Harmonie in Best

  • JP Coenstraat
  • Bouw & ontwikkeling

03-11-2026

PERSBERICHT – De bouw van 14 appartementen in nieuwbouwproject De Harmonie gaat van start. In december 2026 begint Bouwbedrijf van Stiphout met het boren van de bronnen voor de duurzame verwarming en warmwatervoorziening. Naar verwachting duurt de bouw van dit appartementencomplex in de wijk Naastenbest, op de kop van de Jan van Riebeeckstraat, Prins Clauslaan en Jan Pietersz Coenstraat, ruim een jaar.

In de wijk Naastenbest te Best komt nieuwbouw met 14 appartementen

Alle appartementen verkocht

Een half jaar na de start verkoop in april zijn alle appartementen verkocht, zowel aan starters die een eerste stap zetten op de woningmarkt als aan senioren die bewust kiezen voor gelijkvloers wonen. De projectnaam De Harmonie verwijst naar de vroegere muziekschool die hier ooit stond en sluit aan bij de visie achter het project, waarbij bewoners elkaar kennen, naar elkaar omkijken en samen vorm geven aan hun woonplek. Het ontwerp van het gebouw, een gezamenlijke ontmoetingsruimte op de begane grond en een gedeelde tuin aan de achterzijde stimuleren spontane ontmoetingen.

Duurzaam nieuwbouwproject

In dit nieuwbouwproject komen duurzame woningen. De appartementen zijn energieneutraal en gasloos met een voorlopig energielabel A++++. Ze zijn voorzien van onder meer een bodemwarmtepomp, warmteterugwinning, zonnepanelen en een hoge isolatiewaarde, mede door toepassing van triple beglazing. Ook het materiaalgebruik is duurzaam, zoals isolatie op basis van het biobased bouwmateriaal vlas en CO2-negatieve gevelstenen. Bovendien is er aandacht voor het klimaat met bijvoorbeeld gevelbeplanting, nestkasten en een wadi.

Meer informatie

Mail ons direct

Kom eens langs